ECHO 240*330 475326/120
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Decolan |
| Pituus | 330 cm |
| Leveys | 240 cm |
| Paksuus | ± 9,5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 1 000 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 200 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
475,00 €
Eesti
English
Russian