ECHO 160*230 475301/1201 OVAL
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 9,5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 1 000 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 200 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
220,00 €
ECHO-malliston matot on valmistettu lämpökäsitellystä polypropeenista; ne ovat tiheitä ja kestäviä. Mattujen pinta koostuu erikorkuisista nukkavaihteluista, jotka luovat 3D-efektin. Echo-matot ovat varmasti hyvä lisä sisustukseenne.
Eesti
English
Russian