DREAM 200*290 500 SILVER
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri |
| Pituus | 290 cm |
| Leveys | 200 cm |
| Paksuus | ± 30 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Paino | 2 700 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
320,00 €

Eesti
English
Russian