DJOBIE 120*155 4575/100
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 100% Uusiseelantilainen villa |
| Pituus | 155 cm |
| Leveys | 120 cm |
| Paksuus | ± 9 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 295 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 750 g/m² |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
335,00 €
Djobie-sarjan matoilla käytetään Ziegler kuvioita (brittiläinen-sveitsiläinen Ziegler-yritys perustettiin vuonna 1878 valmistamaan käsitymattoja eurooppalaisille ja amerikkalaisille asiakkaille). Djobie matot muistuttavat erittäin aitoja käsityömattoja.
Eesti
English
Russian