DIAMOND CUT 120*170 800 HONEY
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 80% polyesteri , 20% puuvilla |
| Pituus | 170 cm |
| Leveys | 120 cm |
| Paksuus | ± 30 mm |
| Valmistusmaa | Kiina |
| Pohja | Puuvilla |
| Paino | 1 850 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
145,00 €

Eesti
English
Russian