DIAMOND 160*230 72252/200
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 100% Uusiseelantilainen villa |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 1 200 000 pistettä/m² |
| Paino | 3 500 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Terracota |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
720,00 €
Diamond kokoelmasta peräisin olevia belgialaisia mattoja arvostetaan kaikkialla maailmassa erinomaisen laadun vuoksi. Näillä matoilla on täydellinen väriyhdistelmä ja ajaton muotoilu. Tuote erottuu suuren tiheyden ja ensiluokkaisen suorituskyvyn ansiosta, joten näitä mattoja käytetään esimerkiksi hotelleissa ja toimistoissa.
Eesti
English
Russian