DAYTONA 160*230 705 MULTI
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Pohja | Puuvilla |
| Paino | 2 100 g/m² |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
220,00 €

Daytona on taideinspiraatiota saanut moderni mattokokoelma. Maanläheisissä sävyissä olevat abstraktit kuviot tekevät tilastasi pienen taideteoksen. Nämä matot ovat pehmeitä, ja erityinen kudontatekniikka sekä ainutlaatuisten materiaalien käyttö luovat 3D-efektin, joka lisää syvyyttä ja tekstuuria.
Eesti
English
Russian