DAKAR 160*230 365 IVORY
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Valmistus | Käsin kudottu |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Intia |
| Paino | 1 400 g/m² |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
250,00 €

Eesti
English
Russian