DAHLIA 160*230 8440A ANTHRACITE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 85% polyesteri, 15% puuvilla |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 5 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Pohja | Puuvilla |
| Tiheys | 1 000 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 350 g/m² |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
176,00 €
220,00 €
Säästät 44,00 €
Dahlia - tiheä ja kestävä matto pastelliväreissä. Silkkiset kiiltävät langat korostuvat tyylikkäästi maton taustalla, luomalla 3D-efektin. Helppoa puhdistaa. Sopii käytettäväksi olohuoneissa ja makuuhuoneissa.
Eesti
English
Russian