CREDO™ GREY
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | M2 |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Valmistus | Konekudottu punosmatto |
| Paksuus | ± 7 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Kumipohja |
| Paino | 2 300 g/m² |
| Viimeistely | 22 mm kanttaus (näkyvissä 8 mm) |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 2 viikkoa. |
Varastossa
65,00 €
| Varasto | Varastotilanne | Määrä |
|---|---|---|
| Järve Keskus | Ei varastossa | 0 yksikkö(t) |
| Jõe 3 | Ei varastossa | 0 yksikkö(t) |
| Verkkokauppa | Ennakkotilaus | 60 yksikkö(t) |
Liittyvät tuotteet
- Alkaen56,00 €/ 56,00 €/m²Alkaen56,00 €/ 56,00 €/m²Alkaen56,00 €/ 56,00 €/m²Alkaen56,00 €/ 56,00 €/m²Alkaen56,00 €/ 56,00 €/m²Alkaen56,00 €/ 56,00 €/m²Alkaen56,00 €/ 56,00 €/m²Alkaen56,00 €/ 56,00 €/m²Alkaen56,00 €/ 56,00 €/m²Alkaen65,00 €/ 65,00 €/m²Alkaen65,00 €/ 65,00 €/m²Alkaen65,00 €/ 65,00 €/m²Alkaen65,00 €/ 65,00 €/m²Alkaen65,00 €/ 65,00 €/m²Alkaen65,00 €/ 65,00 €/m²
Eesti
English
Russian