COUNTRY LIFE 300*400 VERDURE LOOP GREY
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 100% värjäämätön villa |
| Pituus | 400 cm |
| Leveys | 300 cm |
| Valmistus | Wilton |
| Paksuus | ± 9,5 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Paino | 2 065 g/m² |
| Viimeistely | Nauhakanttaus |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
990,00 €
1 800,00 €
Säästät 810,00 €
![]()

Eesti
English
Russian