COSY 160*240 DOKE GREY
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 100% värjäämätön villa |
| Pituus | 240 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 30 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 89 600 pistettä/m² |
| Paino | 3 284 g/m² |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
459,00 €
540,00 €
Säästät 81,00 €
![]()
Eesti
English
Russian