COSTA 200*290 303 NATURE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 290 cm |
| Leveys | 200 cm |
| Valmistus | Konekudottu punosmatto |
| Paksuus | ± 9 mm |
| Valmistusmaa | Egypti |
| Pohja | Lateksi |
| Paino | 1 650 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
235,00 €

Costa kokoelma sopii sekä sisä- että ulkokäyttöön.

Eesti
English
Russian