CONTOUR 160*210 73107/053
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 20% polyesteri, 80% polypropyleeni |
| Pituus | 210 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 12 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 649 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 600 g/m² |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
185,00 €

Ylellisen Contour-kokoelman ainutlaatuinen ja tyylikäs ulkonäkö on luotu kolmen eri lankatyypin taitavilla yhdistelmillä. Matolla on 3D-efekti ja samettinen kiilto. Pehmeät, neutraalit sävyt takaavat täydellisen sopivuuden erilaisiin sisätiloihin ja lisäävat varmasti eleganssia ja loistoa mihin tahansa asuintilaan.
Eesti
English
Russian