COMFORT 133*195 5653/010
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 70% villa, 30% polypropyleeni |
| Pituus | 195 cm |
| Leveys | 133 cm |
| Paksuus | ± 12 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 450 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 600 g/m² |
| Väri | Punainen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
183,75 €
245,00 €
Säästät 61,25 €

Eesti
English
Russian