CLASSIC 160*230 600 LILA
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Akryyli |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 13 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Tiheys | 500 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 600 g/m² |
| Väri | Vaaleanpunainen/Violetti |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
123,50 €
190,00 €
Säästät 66,50 €
Eesti
English
Russian