CHROMA 160*230 47038/AF103
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Decolan |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 10,5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 950 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 800 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
259,00 €
Eesti
English
Russian