CAYENNE 160*230 308 RED
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 30 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Paino | 2 500 g/m² |
| Väri | Punainen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
81,00 €
270,00 €
Säästät 189,00 €

Eesti
English
Russian