JUTE 120*170 BALI 4000
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Juutti |
| Pituus | 170 cm |
| Leveys | 120 cm |
| Valmistus | Käsin punottu |
| Paksuus | ± 6 mm |
| Valmistusmaa | Intia |
| Pohja | Kaksipuolinen matto |
| Paino | 1 800 g/m² |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
67,50 €
90,00 €
Säästät 22,50 €
![]()
Eesti
English
Russian