BRANDON 120*170 PINK
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri |
| Pituus | 170 cm |
| Leveys | 120 cm |
| Paksuus | ± 16 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Vaaleanpunainen/Violetti |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
120,00 €


Eesti
English
Russian