BOKHARA 3 PLY 99*204 RED
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Villa |
| Pituus | 204 cm |
| Leveys | 99 cm |
| Valmistus | Käsin solmittu |
| Paksuus | ± 18 mm |
| Valmistusmaa | Pakistan |
| Pohja | Puuvilla |
| Tiheys | 250 000 solmua/m² |
| Väri | Punainen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
610,00 €
Eesti
English
Russian