BOHEMIAN 120*170 23181 ECRU/SILVER/GREY
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Viskoosi+chenille |
| Pituus | 170 cm |
| Leveys | 120 cm |
| Paksuus | ± 5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 720 000 pistettä/m² |
| Paino | 1 300 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
125,00 €

Tyylikäs Bohemian mallisto on yhdistelmä klassisesta ja modernista tyylistä. Käytetty šenillmaterjali on laadukas, näkyy samanlaiselta kuin aitoa silkki. Šenillimatot ovat likaa hylkivä ja helposti puhdistettavia. Kokoelman kuvioissa käytetään kukka- ja geometrisia muotoja, joka viittaavat perinteisiin persialaisin mattoihin.
Eesti
English
Russian