BOHEM 170*240 632
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Villa |
| Pituus | 240 cm |
| Leveys | 170 cm |
| Valmistus | Käsin kudottu |
| Paksuus | ± 8/17 mm |
| Valmistusmaa | Intia |
| Tiheys | 90 000 solmua/m² |
| Paino | 3 000 g/m² |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
847,50 €
1 695,00 €
Säästät 847,50 €
Maton suunnittelua on innoittanut Pohjois-Afrikkalainen käsityö. Suunnittelijan suosikki. Lanka on käsin kehrätty. Matto on kudottu värjättömästä villasta, joka lisää täyteläistä sävyä.
Eesti
English
Russian