BLOOM Ø 200 466140/AK990
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 60% decolan, 40% polyesteri |
| Pituus | 200 cm |
| Leveys | 200 cm |
| Paksuus | ± 9,5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 1 100 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 800 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
295,00 €
Bloom-matot ovat iloisillä pastelliväreillä. Suunnittelijoiden idea on luoda vaikutelma maalauksesta ja raikkaudesta, joka sisustaisi kaikki huoneet. Bloom-matto on tiheä ja kestävä.
Eesti
English
Russian