BLIZZ 160*230 79802 NAVY/WHITE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 30 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Puuvilla |
| Paino | 2 400 g/m² |
| Väri | Sininen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
190,00 €

Eesti
English
Russian