BERGEN WHITE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Villa |
| Valmistus | Konekudottu punosmatto |
| Paksuus | ± 5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Huopa |
| Paino | 2 100 g/m² |
| Viimeistely | 70 mm kanttaus (näkyvissä 35 mm) |
| Väri | Kerma |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 4-9 päivää. |
Varastossa
Alkaen
116,00 €
Konella kudotut villaiset woolWeave™-matot ovat nykyaikaiseen sisustukseen hyvin sopivia, tyylikkäitä ja trendikkäitä mattoja. Lampaanvillasta valmistetut käytännölliset ja helppohoitoiset matot ovat hyvia äänenvaimentimia ja auttavat tasapainottamaan tilan kosteustasoa.
woolWeave™- mattomallisto on virolaisen Narma OÜ:n suunnitteltu ja valmistettu.
Eesti
English
Russian