BERGEN Ø BEIGE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Villa |
| Valmistus | Konekudottu punosmatto |
| Paksuus | 5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Huopa |
| Paino | 2 100 g/m² |
| Viimeistely | 70 mm kanttaus (näkyvissä 35 mm) |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Alkaen
225,00 €
Eesti
English
Russian