BERGAMO 160*230 702 BEIGE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 12 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Pohja | Puuvilla |
| Tiheys | 768 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 900 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
295,00 €

Batucci-mallisto
Löydä Batucci-mallisto, jossa perinne kohtaa innovaatioiden. Tämä eksklusiivinen mattosarja tuo kotiinne luksusta, laatua ja ajatonta tyyliä yhdistämällä huolellisesti valitut materiaalit. Mallistosta löytyy sekä klassisia kuvioita että moderneja designeja, jotka sopivat täydellisesti erilaisiin sisustuksiin. Jokainen Batucci-matto on luotu tarkkaan viimeistelyyn ja laatuun panostaen, jotta se korostaisi tilan luonnetta ja lisäisi eleganssia.
Eesti
English
Russian