BERBER 160*230 26027/6464
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 11 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 800 000 pistettä/m² |
| Paino | 3 370 g/m² |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
260,00 €
![]()
Eesti
English
Russian
