BELLO CARBON
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Paksuus | ± 6 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Kumipohja |
| Paino | 2 100 g/m² |
| Viimeistely | 22 mm kanttaus (näkyvissä 8 mm) |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 4-9 päivää. |
Varastossa
Alkaen
55,00 €
Eesti
English
Russian