BELIZE 140*200 72412/100
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 100% Uusiseelantilainen villa |
| Pituus | 200 cm |
| Leveys | 140 cm |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 1 200 000 pistettä/m² |
| Paino | 3 500 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
545,00 €
Eesti
English
Russian