BEAU COSY 200*290 56722/861
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 290 cm |
| Leveys | 200 cm |
| Paksuus | ± 18 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Tiheys | 390 400 pistettä/m² |
| Paino | 3 000 g/m² |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
229,50 €
270,00 €
Säästät 40,50 €

Trendikkäillä sävyillä jännittävä kokoelma. Matot on tiheät, erityisesti pehmeät ja helposti ylläpidettävät.
Eesti
English
Russian