BATIK 200*290 38121/252
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 50% polyesteri, 50% polypropyleeni |
| Pituus | 290 cm |
| Leveys | 200 cm |
| Paksuus | ± 5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 326 400 pistettä/m² |
| Paino | 1 900 g/m² |
| Väri | Vaaleanpunainen/Violetti |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
250,00 €

Batik-kokoelma jäljittelee batik-tekniikkaa. Batika tai batik on indonesialainen tekstiilitekniikka - maalaa kangas tällä osittaisella pinnoitteella. Matot ovat poikkeuksellisen pehmeitä ja ohuitta. Käytetään heat-set polypropeenin ja polyesteriyn yhdistelmää - tämä yhdistelmä antaa matolle erinomaisen pehmeyden.
Eesti
English
Russian