AVANT-GARDE 200*300 WYCINANKA CREAM
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 80% villa, 20% polyamiidi |
| Pituus | 300 cm |
| Leveys | 200 cm |
| Paksuus | 8 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 173 880 pistettä/m² |
| Paino | 2 300 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
500,00 €
![]()
Avant-Garde-matot ovat vintage tyylillä, saannut innoistusta 1960-70 luvuilta. Matot ovat tiheät ja kestäviä.
Eesti
English
Russian