AURUM 120*170 500 CHOCO
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri+viskoosi |
| Pituus | 170 cm |
| Leveys | 120 cm |
| Valmistus | Käsin kudottu |
| Paksuus | ± 40 mm |
| Valmistusmaa | Intia |
| Paino | 4 000 g/m² |
| Väri | Ruskea |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
99,50 €
199,00 €
Säästät 99,50 €

Eesti
English
Russian