ARUBA 160*230 4902 PINK
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Valmistus | Konekudottu punosmatto |
| Paksuus | ± 7 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Paino | 1 400 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
95,00 €
![]()
Eesti
English
Russian