ANTIQUE NEPAL 160*235 Y087 LIGHT BEIGE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 80% villa, 10% akryyli, 10% viskoosi |
| Pituus | 235 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 12 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Tiheys | 500 000 pistettä/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
286,00 €
440,00 €
Säästät 154,00 €
Pehmeä ja laadukas villainen matto, jossa on ylellinen ulkonäkö. Kuvion ääriviivat leikataan käsin ja koristellaan viskoosilangalla, mikä antaa matolle 3D-vaikutelman.
Eesti
English
Russian