ANETT 240*330 E801AC_2B731
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni+Polyesteri |
| Pituus | 330 cm |
| Leveys | 240 cm |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Tiheys | 524 000 pistettä/m² |
| Paino | 1 900 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
580,00 €

Eesti
English
Russian