AMIGO 120*170 322 BLUE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 170 cm |
| Leveys | 120 cm |
| Paksuus | ± 16 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Paino | 2 900 g/m² |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
90,00 €

Matot Amigon lasten mattokokoelmassa ovat erittäin paksut ja kestävät. Lisäksi kuvion ääriviivat leikataan käsin, mikä antaa matolle 3D-vaikutuksen. Matoilla on kirkkat värit ja pehmeat pinnat.
Eesti
English
Russian