AGNUS 240*340 FRANCIS LIGHT GREY
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 100% Uusiseelantilainen villa |
| Pituus | 340 cm |
| Leveys | 240 cm |
| Valmistus | Wilton |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 614 000 pistettä/m² |
| Paino | 3 100 g/m² |
| Viimeistely | Nauhakanttaus |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
1 345,00 €
![]()
Agnus matot on kudottu korkealaatuisesta Uuden-Seelannin villasta. Sopivat tyylikkäisiin sisätiloihin.
Eesti
English
Russian