AGNUS 200*300 BIJAR TERAKOTA
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 100% Uusiseelantilainen villa |
| Pituus | 300 cm |
| Leveys | 200 cm |
| Valmistus | Wilton |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 614 000 pistettä/m² |
| Paino | 3 100 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Terracota |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
990,00 €
![]()
Agnus mattojen kuviot ovat saannet vaikutuksia historiasta. Matot on kudottu korkealaatuisesta Uuden-Seelannin villasta. Sopivat tyylikkäisiin sisätiloihin.
Eesti
English
Russian