ACE 80*150 7441/261
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 150 cm |
| Leveys | 80 cm |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Paino | 2 350 g/m² |
| Väri | Kerma |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
39,20 €
56,00 €
Säästät 16,80 €

Eesti
English
Russian