SCHOOLS 200 RED
Registreerunud klientidele allahindlus täishinnast 5%
Lisainfo
| Ühik | M2 |
|---|---|
| Karus | Polüpropüleen |
| Laius | 200 cm |
| Paksus | ± 10 mm |
| Päritolu | Holland |
| Põhi | Lateks |
| Tihedus | 29 400 punkti/m² |
| Kaal | 1 934 g/m² |
| Viimistlus | Ääristuseta lõikeserv |
| Värvus | Punane |
| Tarne | Tasuta transport üle kogu Eesti! Tarneaeg 1-3 tööpäeva. |
Laos
72,00 €
Kunstmuru on alati puhas, hoolitsetud, mugav, pehme, vastupidav ja UV kindel. Schools värvilised kunstmuruvaibad on vastupidavad välistingimustele.
Miks mitte paigutada pilgupüüdjaks üritustel või messidel!
English
Russian
Suomi