MAGIC Ø 160 SEAN ALABASTER
5% discount for registered clients
More Information
| Unit | Pcs |
|---|---|
| Pile | 100% New Zealand wool |
| Length | 160.00 cm |
| Width | 160.00 cm |
| Thinkess | ± 7 mm |
| Origin | Poland |
| Density | 204 800 points/m² |
| Weight | 1 934 g/m² |
| Finishing | Overlock |
| Colour | Beige |
| Shipping | Free delivery in Estonia! Delivery in 1-3 days. |
Out of stock
€280.00
![]()
The Magic collection with its bold and diverse patterns, offers a wide variety of choice. It's character is based on themes evocative to the lofted andindustrial design, grandma's lace and suggestive open-work, structural weaves and geometric and floral designs. Anyone who values uniqueness and surrounds themselves with pieces that add character and style to the interiors will find exactly what they want in the Magic collection.
Eesti
Russian
Suomi