EDEN 200*290 200 GREY
5% discount for registered clients
More Information
| Unit | Pcs |
|---|---|
| Pile | 85% bamboo silk, 15% acryl |
| Length | 290.00 cm |
| Width | 200.00 cm |
| Thinkess | ± 10 mm |
| Origin | Turkey |
| Density | 3 000 000 points/m² |
| Weight | 3 000 g/m² |
| Finishing | Overlock |
| Colour | Grey |
| Shipping | Free delivery in Estonia! Delivery in 1-3 days. |
Out of stock
€995.00

Eesti
Russian
Suomi