DAKAR 200*290 703 RED
5% discount for registered clients
More Information
| Unit | Pcs |
|---|---|
| Pile | Polyester |
| Length | 290.00 cm |
| Width | 200.00 cm |
| Thinkess | ± 10 mm |
| Origin | Turkey |
| Weight | 2 100 g/m² |
| Colour | Red |
| Shipping | Free delivery in Estonia! Delivery in 1-3 days. |
Out of stock
€350.00

Eesti
Russian
Suomi