Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Silkki |
| Pituus | 187 cm |
| Leveys | 127 cm |
| Valmistus | Käsin solmittu |
| Paksuus | ± 6 mm |
| Valmistusmaa | Intia |
| Pohja | Puuvilla |
| Tiheys | 490 000 solmua/m² |
| Väri | Monivärinen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
| Varasto | Varastotilanne | Määrä |
|---|---|---|
| Järve Keskus | Ei varastossa | 0 yksikkö(t) |
| Jõe 3 | Varastossa | 1 yksikkö(t) |
Liittyvät tuotteet
-
INTIALAINEN SILKKIMATTO 123*188 KASHMIR
2 990,00 €INTIALAINEN SILKKIMATTO 78*248 KASHMIR
2 400,00 €INTIALAINEN SILKKIMATTO 94*159 KASHMIR
1 990,00 €INTIALAINEN SILKKIMATTO 94*160 KASHMIR
1 990,00 €INTIALAINEN SILKKIMATTO 94*155 KASHMIR
1 990,00 €INTIALAINEN SILKKIMATTO 211*310 KASHMIR
7 990,00 €INTIALAINEN SILKKIMATTO 155*222 KASHMIR
3 990,00 €INTIALAINEN SILKKIMATTO 79*279 KASHMIR
2 990,00 €INTIALAINEN SILKKIMATTO 155*217 KASHMIR
3 990,00 €INTIALAINEN SILKKIMATTO 123*187 KASHMIR
2 990,00 €
Eesti
English
Russian