COLOURFUL 120*240 OFF BLACK
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyethyleeni |
| Pituus | 240 cm |
| Leveys | 140 cm |
| Paksuus | ± 24 mm |
| Valmistusmaa | Hollanti |
| Pohja | Kosteutta-hylkivä |
| Paino | 1 500 g/m² |
| Väri | Musta |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
175,00 €
Keinotekoinen ruoho on aina puhdasta, hyvin hoidettua, mukavaa, pehmeää ja UV-säteilyä kestävää. Värikkäitä lifestyle-mattoja voidaan käyttää sisätiloissa ja ne kestävät myös ulkootiloissa. Värillinen Colourful off-black matto antaa väriä parvekkeille ja terasseille.
Eesti
English
Russian